Cooper Vision Frequency 55 Aspheric 6 šošoviek

Typ
tórické
Obsah vody

• , zakúpené v Lentiamo.sk

Šošovky sú skvele, pohodlne , nesusia sa mi z nich oči, neštipu. Som veľmi spokojná. Pracujem veľa s PC .

• dlho vydržia vlhke

na zaklade odporucania optika

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• To, čo je o šošovkách napísané, je pravda. Vidím v nich aj do blízka. Som maximálne spokojná.
    • Nič.

Interval nosenia
mesačné
Druh šošoviek
dioptrické
Typ
tórické
Obsah vody

Šošovka Frequency® 55 Aspheric dokazuje, že kontaktné šošovky počas nosenia celý deň môžu byť skutočne pohodlné.
Frequency 55 Aspheric sú kontaktné šošovky so špeciálnou asférickou konštrukciou, ktorá umožňuje ostrejšie videnie v sťažených podmienkach (pri športe, pri šoférovaní auta v šere alebo pri dlhotrvajúcom namáhaní zraku pohľadom na monitor počítača). Kontaktné šošovky Frequency 55 Aspheric korigujú tiež nízke hodnoty astigmatizmu.
To všetko vďaka PC Technology™, ktorá sa rovnako používa ako pri výrobe šošoviek Proclear. PC znamená fosforylcholín, ktorý obsahuje molekuly hydrofilné a biokompatibilné s ľudským telom. Vďaka PC Technology™ šošovky udržujú vodu dlhší čas a budú mať nižšiu dehydratáciu. PC Technology™ tiež priťahuje a viaže vodu na povrchu šošovky a vytvára tak štít, ktorý udržiava šošovky čisté a náležite funkčné. To znamená, že kontaktné šošovky zostávajú hydratované, čo im pomáha celý deň vytvárať pocit vlhkosti a pohodlia.

• dlho vydržia vlhke

na zaklade odporucania optika

• Nič.

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• sú veľmi príjemné na nosenie, aj sú za výbornú cenu :)

som veľmi spokojná

celkova spokojnosť

som spokojna s vyrobkom

• , zakúpené v Lentiamo.sk

Je dobré si ich prvý krát vyskúšať u svojho oftalmológa a potom si vžsy len objednať cez internet.

• , zakúpené v Lentiamo.sk

• veľmi jemné, nezaťažujú oči ani pri takmer celodennom nosení

prijemny pocit pri noseni, bez pocitu vysychania a dráždenia očí

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• nemam s používaním žiadne problémy a iné šošovky som nemala, pretože tieto mi hneď sadli už od začiatku :-)

Tento produkt som si nevybrala sama, odporučila mi ho moja očná lekárka. Cena u nej bola veľmi vysoká, preto som si začala objednávať cez internet, kde sú vyše o polovicu lacnejšie :-)

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• Som s nimi spokojná... ako mi ich predpísal lekár, iné nenosím

Ja som s nimi spokojná :-)