Bausch & Lomb PureVision Multi-Focal 6 šošoviek

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek) sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, určené na korekciu presbyopie. Sú predpísané na nepretrzité denné nosenie s mesačnou výmenou. Vďaka...
Doporučená ponuka alensa.sk

dioptrické
Materiál
Balafilcon A

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• Chcela som vyskúšať multifokálne šošovky.
    • Hľadala som šošovky v ktorých by som mohla aj spať.

Som spokojná

• bezchybné
    • zatiaľ nemám nič proti

oceňujem možnosť nosiť šošovky bez nutnosti každý večer ich vyberať :-)

• , zakúpené v Lentiamo.sk

• doporučila mi ich očná, som spokojná. Neznášam okuliare, šošovky mi vyhovujú už dlhé dlhé roky od ich vzniku ešte keď sa vyvárali

Prečo používam tieto šošovky, lebo sú super aj na čítanie aj do dialky

Interval nosenia
mesačné
Druh šošoviek
dioptrické
Materiál
Balafilcon A

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek) sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, určené na korekciu presbyopie. Sú predpísané na nepretrzité denné nosenie s mesačnou výmenou. Vďaka modernému silikón-hydrogélovému materiálu predstavujú veľmi zdravý spôsob nosenia kontaktných šošoviek s dostatočným vyživovaním rohovky.

Na sklade • Viac variantov1,35 €98 % • 1 713 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,35 €99 % • 9 356 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• Chcela som vyskúšať multifokálne šošovky.
    • Hľadala som šošovky v ktorých by som mohla aj spať.

Som spokojná

• bezchybné
    • zatiaľ nemám nič proti

oceňujem možnosť nosiť šošovky bez nutnosti každý večer ich vyberať :-)

Prečo používam tieto šošovky, lebo sú super aj na čítanie aj do dialky

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov1,35 €98 % • 1 713 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • Viac variantov1,35 €99 % • 9 356 recenziíĎalšie informácie