Alcon Air Optix Night & Day Aqua 3 šošovky

Doporučená ponuka alensa.sk

Obsah vody

• , zakúpené v Lentiamo.sk

Šošovky Alcon Air Optix Night & Day Aqua som použila prvýkrát a mesiac som nevedela, že ich vôbec mám na očiach. Vôbec som si ich nemusela vyberať, ani kvapkať žiadne kvapky. Večer ma oči nepálili ani nesvrbeli, ráno hneď po zobudení "čisté" videnie, no paráda.
    Z rady Air Optix pre mňa zatiaľ najlepšie, najvýhodnejšie, najúžasnejšie. Uvidím, keď začne peľová sezóna.

• tieto šošovky mi absolútne vyhovujú aj na spanie
  • , zakúpené v Lentiamo.sk

Tieto šošovky mi sadli úplne najlepšie zo všetkých - nikdy som nemala žiadne problémy ani po hodinách a hodinách nosenia (ale nespávam v nich). Istú dobu som mala začervenané oči po nosení šošoviek, ale s týmito sa mi to už nestáva.

Obsah vody
Lotrafilcon A

Kontaktné šošovky, ktoré dodávajú dokonca šesťnásobne väčšie množstvo kyslíka ako tradičné hydrogelové šošovky. Air Optix Night Aqua spĺňajú kritérium pre bezpečné stále nosenie po dobu 30 dní a nocí. Vďaka modernému materiálu na báze silikónu bola vyriešená otázka dýchania rohovky v priebehu spánku. Najdôležitejšími vlastnosťami šošoviek Focus Dailies Night & Day (Air Optix) sú: Neustále pohodlie videnia cez deň aj v noci, po celý mesiac používania šošoviek. Viac ako šesťnásobné zvýšenie množstva kyslíka v porovnaní s tradičnými kontaktnými šošovkami. Ak si kúpite tento výrobok, budete určite spokojný!

Interval nosenia mesačné

Alcon

Značka

Air Optix

Počet kusov v balení 3 ks

Obsah vody 24 %

UV filter nie

Priepustnosť kyslíka 175 Dk/t

Na sklade • Viac variantov1,35 €98 % • 1 716 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,35 €99 % • 9 357 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

• tieto šošovky mi absolútne vyhovujú aj na spanie
  • , zakúpené v Lentiamo.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Lentiamo.sk

• vyborne sosovky s ktorymi sa da aj spat
    • nic

vyborne sosovky s ktorymi sa da aj spat

• , zakúpené v Lentiamo.sk

Vyhovuje mi priemer a zakrivenie.

• pohodlné na nosenie
    • cca po 15h je vhodné ich prečistiť alebo vybrať

zatiaľ ma tieto šošovky nesklamali

• Netreba ich vyberať.
    • Veľmi pohodlné.
    • Cena je dosť vysoká tak ,ale platí sa za kvalitu.

Kúpil som si tieto šošovky na skúšku a vyplatilo sa. Nosím ich kľudne celý týždeň a cez víkend vyberiem a vyčístím. V oku nie sú ani cítiť niekedy dokonca zabúdam ,že ich mám. Po ráno trochu suchý pocit v oku ,ale po pár žmurnutí je preč. Dobré použiť s kvapkami.

neviem

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

• Sú to super šošovky vydržia mi dlho netreba ich meniť po mesiaci.
    • Preto sú dobre že ich nemusím každý večer vyberať von, ale ich mam aj dva týždne v oku a potom ich vyberiem. Som spokojný veľmi tak dúfam že ich neprestanú vyrábať lebo by to bola škoda.

Tento produkt mi bol odporučený od mojej očnej lekárky. Pani doktorka mi povedala že na moju prácu mi budú najvhodnejšie tieto šošovky.
    Áno bola to dobrá rada aj kúpa od pani doktorky som spokojný.
    Cena šošoviek je teraz prijateľná som spokojný.
    Majú dobrú priepustnosť vzduch aj oko mám stále vlhké a nepotrebujem kvapky do oka.
    Tento produkt odporúčam každému kto si nechce vyberať každý deň šošovku von s oka.
    V spánku tiež nevypadne ako iné šošovky ktoré som mal na skúšku.
    Hodí sa na každú príležitosť bez omedzenia.
    U mňa funguje ako má nemám žiadne výhrady.

pohodlné, jednoduchá údržba