Alcon Air Optix Aqua Multifocal 6 šošoviek

Materiál
Lotrafilcon B

• Naozaj vydržia celý mesiac
  • , zakúpené v Lentiamo.sk

• Sú to kvalitné kontaktné šošovky,ktoré nosím už viacej rokov a som veľmi spokojná.
  • , zakúpené v Lentiamo.sk

Tento typ šošoviek používam už dlhšie a nemala som s nimi doteraz žiaden problém, preto ich používanie odporúčam.

Druh šošoviek
dioptrické
Typ
bifokálne a multifokálne
Kontinuálne
Obsah vody
Materiál
Lotrafilcon B

AIR OPTIX AQUA Multifocal umožňujú ostré a pohodlné videnie na všetky vzdialenosti a umožňujú pohodlné a zdravé nosenie šošoviek presbyopickým pacientom. Jedná sa o mesačné kontaktné šošovky s denným režimom nosenia. AIR OPTIX  AQUA Multifocal umožňujú vďaka novej technológii Precision Transition Design ostré videnie na všetky vzdialenosti.
Unikátny systém progresívnej šošovky s tromi druhmi adície je vytvorený pre rýchlejšiu, úspešnú aplikáciu začínajúcich presbyopom a hladký prechod medzi rôznymi úrovňami presbyopie.

Pre zvýšenie hygieny a bezpečné nosenie kontaktných šošoviek doporučujeme používať roztok AOSEPT  PLUS.

Na sklade • Viac variantov1,35 €98 % • 1 711 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 9 351 recenziíĎalšie informácie

• Naozaj vydržia celý mesiac

• , zakúpené v Lentiamo.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov1,35 €98 % • 1 711 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 9 351 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v sosovky-online.sk

• nepotrebujem okuliare na blízko
    • oko si musí zvyknúť, trocha vadia

som spokojná

• , zakúpené v Eshop Eiffel

šosovky používam už dlhšiu dobu

• , zakúpené v Šošovky-Kontaktné.sk

pokiaľ sa naďalej nebudú zvyšovať ceny bude všetko o.k.

• 1, výborné nosenie
    • 2, ľahká aplikácia
    • 3. mám vyskúšanú aj dlhšiu nositeľnosť ako 1 mesiac, samozrejme pri dodržaní maximálnych hygienických požiadavieka na hygienu rúk a obalu,podmienok skladovania pri teplote do 10st. celzia .
    • nemám negatívne hodnotenie produktu

kontaktné šošovky nosím už 31 rokov a tak môže,zodpovedne porovnať tento produkt s predchádzajúcimi produktami na trhu. Kontaktné šošovky nosím denne niekedy aj 20 hodín.

1. Tento produkt som si vybrala preto, že som to mala vyskúšané prostredníctvom ošetrujúceho odborného lekára
    2. jednoduchá aplikácia, ľahká manipulácia, výborná nositeľnosť,
    3. výborna sa používa , hodí sa na každú príležitosť , nosím ich aj v prašnom prostredí, mámich vyskúšané aj v slanej vode. Výborne sa nosia aj v slnečnom počasí. Cena je primeraná.
    4. Kvalita materiálu je dobrá, flexibilná, trvanlivá. Umožňuje ľahkú manipluláciu pri vkladaní a vyberaní z oka, netrhá sa, po aplikácií sa krásne prilepí na rohovku. Kontaktné šošovky nie sú vidoiteľné voľným okom, akomodácia oka je výborná, dobrá nositeľnosť. Nedráždi oko, nevytvára pocit cudzieho telesa v oku. Jednoducho, bez kontaktných šošoviek si môj život neviem predstaviť, doslova z domu bez šošoviek ani na krok, je to moje druhé ja.

• Výborne sa nosia .
    • Dobre sa nasadzajú.

Doporučujem všetkým ktorý nosia šošovky a potrebuju pozerať na dialku aj na čítanie.
    Omladol som o niekolko rokov.

Vdaka, vyuzivam na 100%

kvalitne sosovky,dlhodoba skusenost.